Je winkelwagen is momenteel leeg!
Vandaag vierden we een bijzondere mijlpaal: 55 jaar Lis Hartel! Met meer dan 60 enthousiaste aanmeldingen van jong tot oud was het terrein gevuld met gezelligheid, plezier en natuurlijk: paardenliefde.
De dag begon feestelijk met een heerlijk gebakje voorzien van ons nieuwe logo. Daarna gingen de verschillende workshops van start, waarvoor leden zich vooraf konden inschrijven. Er waren workshops in Poetsen en masseren met hulp, Grondwerk, Houding en zit (vanaf 14 jaar), Paarden masseren en Manen vlechten.
Na een inspirerende ochtend konden de deelnemers genieten van een heerlijke lunch, met friet, snacks, hamburgers en tostiโs. Daarnaast waren er chips, snoep en huisgemaakte cakes te koop โ voor ieder wat wils! Buiten was er een springkussen, schmink en een parcours voor alle stokpaardjes, waar de kinderen hun energie lekker kwijt konden.
De middag begon met een indrukwekkende demonstratie horsemanship, gevolgd door de spannende Grote Lis Hartel Quiz. Daarna stond nog een laatste ronde workshops op het programma, met opnieuw Poetsen en Masseren, Grondwerk, Houding en Zit, Masseren รฉn een bijzondere sessie Paardencoaching.
Tekst gaat verder onder de foto’s
De organisatie kijkt met trots terug op twee drukke maar geweldige dagen vol plezier, samenwerking en verbinding. Een enorme dank aan alle instructrices, vrijwilligers en sponsoren die deze dag mogelijk hebben gemaakt โ zonder jullie inzet, enthousiasme en steun was dit jubileum niet zoโn groot succes geworden.
Op naar de 100 jaar Lis Hartel! ๐๐ด
En vergeet niet: in onze webshop vind je de enige echte โTrots op Lis Hartelโ verenigingskleding! Denk aan truien, hoodies en parkaโs, allemaal voorzien van het nieuwe Lis Hartel-logo โ en je kunt ze zelfs laten bedrukken met je eigen naam!
Favorieten van onze amazones en ruiters
-
Volwassen trui met capuchon (hoodie)
€ 60,00 -
Kindertrui met capuchon (hoodie)
€ 45,00 -
Heren parka
€ 85,00





Geef een reactie